Bio Revue
Předplaťte si tištěné
vydání časopisu
BIOREVUE a ušetříte!
Tel.: 225 985 225

Marie Vilánková: Nová kapitola detoxikace

1. 3. 2016

Řízená a kontrolovaná detoxikace organismu se postupně stává intuitivní a jednoduchou. Pořád platí základní myšlenka, že je z těla třeba odstranit všechny toxiny. Nyní je ale k dispozici i jednoduchý postup.

Vlivem toho, že většina z nás má porušené stresové a emoční programy, vyhodnocujeme řadu situací jako život ohrožující. Proto jsme neustále drženi v aktivních režimech a detoxikace je zablokována. Prvním logickým krokem je tedy odstranění poškozujících stresů a vyřešení problematických emočních programů spouštějících imunopatologické pochody a přivádějících organismus do nerovnováhy.

Součástí uvolnění psychických bloků je znovupropojení těla a mysli. Prvním krokem detoxikace je tedy univerzální odblokování psychiky. Nejdůležitějšími preparáty jsou Joalis Emoce, které rozpouští poškozující emoce, a Joalis Streson uvolňující poškozující stres. V některých případech také může být potřebný Joalis Decitox odstraňující poruchu vitální síly, která má výrazný vliv na imunitu a řešení mikrobiálních zátěží.

Rychlý detox

Po odblokování psychiky můžeme přistoupit ke klasické kontrolované a řízené detoxikaci. V této fázi je třeba vyloučit toxiny do tělesných tekutin jako lymfa, krev, moč nebo žluč. A tyto tělesné tekutiny odvést do vylučovacích orgánů a vyloučit z organismu. Po odstranění toxinů se tkáně začnou postupně regenerovat. V této etapě je důležitý přípravek Joalis Supertox, který spouští a napomáhá vylučování toxinů ze všech typů buněk.

Nyní je důležitá diagnostika, kdy zjišťujeme, jaké toxiny v organismu jsou, a pomocí příslušných detoxikačních přípravků je odvádíme z těla pryč. Jejich rychlý a efektivní odvod je zajištěn díky předchozím krokům. Už nemusíme myslet na doporučené kombinace přípravků a pravidla, protože díky univerzálnímu odblokování psychiky máme zajištěno, že toxiny z těla budou rychle odcházet.

Řešení místo strašení

Po složitém vývoji se opět vracíme k jednoduchému pojetí. Odblokovat psychiku, pomocí diagnostiky najít, kde v těle jsou toxické zátěže, a pomocí informačních přípravků dát tělu pokyny k jejich detoxikaci. Na rozdíl od počátečních let jsou přípravky velmi komplexní a dokonalé. Třeba řada produktů na mikrobiologii je opravdu unikátní a dokáže navádět imunitu na všechny druhy virů a bakterií, které v přírodě existují a mohou být pro člověka škodlivé včetně těch, které nejsou zatím mikrobiology ani popsány. S pohybem lidí po planetě Zemi je tato otázka velmi aktuální a každý člověk by si měl na své cesty takové přípravky přibalit, aby ochránil své tělo před neznámými infekcemi. Máme v ruce nástroj, jímž můžeme řešit infekční onemocnění, která se v současnosti stávají velkou hrozbou. Podobně fungují také přípravky na mikrobiální toxiny, radioaktivitu, chemické látky a potravinová aditiva. Pokud jsou správně podány po odblokování psychiky, dokážou doslova zázraky.

Autor: Marie Vilánková vytisknout

Vaše názory

Přidat svůj názor

Created by ArtWeby | Powered by ArtCMS