Bio Revue
Předplaťte si tištěné
vydání časopisu
BIOREVUE a ušetříte!
Tel.: 225 985 225

Metabolismus a přípravky Joalis

1. 5. 2018

Poruchy metabolismu jsou podle všeobecného mínění ovlivnitelné jedině dietou. Ta ale naráží na řadu překážek. Největšími z nich jsou lidská vůle, návyky chuťových buněk a také představy o tzv. „normálním“ jídle.

Rozdělení na „normální“ a „nenormální“ jídlo je trochu úsměvné. Když se rozhlédneme po světě, vidíme, že je mnoho oblastí, kde se jí totéž jídlo po celý rok, například sušené ryby nebo vařené boby či lokální rostliny. Někde se jí mnoho kukuřice, jinde stále dokola rýže. Hnacím motorem změny jídelníčku je tedy motivace a vůle změnit zažité zvyky.

Utajené jedy

Obtíže s dietou jsou způsobeny také širokou nabídkou v obchodech, takže oči vysílají do mozku signál a ten reaguje chutěmi, kterým se těžko odolává. Lidé si stěžují také na to, že se velmi obtížně dozvídají, jaké suroviny byly použity při komplikované průmyslové výrobě potravin a jaké se nacházejí v různých polotovarech. Nové zákony přikazují zřetelně a podrobně rozepsat obsah surovin v potravině, a to dokonce i u tzv. vážených potravin, kde jsme dosud netušili, co vlastně obsahují.

Ve všech lepších restauracích už také velmi dobře akceptují požadavky zákazníka. I některé letecké společnosti a hotely vám vyjdou vstříc, a když včas oznámíme své požadavky, udělají pro nás téměř vše. Zdá se, že nejsme v ničem omezováni, ale je to tak jednoduché?

Účinné řešení

I při dietě, a dokonce ještě dlouho po ní zůstávají různé metabolity, nejčastěji gluten a kasein, v lidském organismu a stále působí jako toxin. Je to celkem pochopitelné. Imunitní systém, který by je měl z organismu odstranit, je pouze přesune do jiných tkání, a tím považuje problém za vyřešený.

Při lehčích poruchách stačí detoxikace základních orgánů, hlavně jater a sleziny, a k úpravě metabolismu dojde. V určitém procentu případů jde ale o trvalejší problém. Naštěstí existuje přípravek Joalis Metabol, který poruchy metabolismu odstraňuje natolik, že člověk dokáže potravinu běžně konzumovat. Nikoho, kdo detoxikaci praktikuje déle, nepřekvapí, že hlavní úlohu hrají emoce. Příčiny poruch metabolismu spočívají v naší mysli! Přípravek se používá už delší dobu a jeho účinnost je velmi dobrá. Účinná kombinace Metabol a Metabex nevyžaduje žádné další přípravky.

Pozor na diety

Poruchy metabolismu nebývají prakticky nikdy jedinou příčinou zdravotních poruch, ale vždy jde o komplex toxinů. Existují lidé, kteří nemají žádné zdravotní potíže, přestože poruchy metabolismu mají a intolerance potravin je u nich prokazatelná. Organismus je určité množství toxinů schopen unést. Nemůžeme proto poruchy metabolismu vždy spojovat s určitou zdravotní poruchou, musíme uvažovat i o jiných toxinech, které mohou být zásadnější. Prohlášení, že příčinou je jídlo, nejsou příliš vhodná. V člověku vznikne stres z požívání potravy a stále přísnější diety jsou tedy naprosto kontraproduktivní.

Autor: roš vytisknout

Vaše názory

Přidat svůj názor

Created by ArtWeby | Powered by ArtCMS