Bio Revue
Předplaťte si tištěné
vydání časopisu
BIOREVUE a ušetříte!
Tel.: 225 985 225

Nebojte se detoxikace!

1. 7. 2018

Správná detoxikace většinou neprobíhá bez příznaků. Tělo, zanesené toxiny, se čistí. Veškeré škodliviny odcházejí z organismu pryč – a většinou o svém odchodu dávají vědět. V takovém případě hovoříme o tzv. detoxikačních projevech.

Představte si, že máte v těle stovky až tisíce škodlivin. Látek tělu cizích, které ho poškozují svou patologickou energií. Toxiny nejsou žádní hlupáci, ale velice chytří škůdci, kteří se dokážou skvěle maskovat. Schovávají se hluboko do tkání, opouzdřují se, kumulují a čekají na chvíli, kdy budou moci opět zasáhnout v plné síle. Některé samozřejmě také proudí volně v organismu – ty je snadné odstranit a imunitní systém to většinou dokáže zcela bez problémů. Děje se tak v průběhu celého dne – toxiny se odplavují potem, močí, dechem, krví. Jenže toxinům se z těla zkrátka nechce. Proč také? Nacházejí tam vše potřebné. A když se rozhodneme je z organismu vyhnat, brání se. Dávají o sobě znát, jakmile se začnou dostávat z ložisek a tkání, i když už jim imunitní systém otevírá cestu z těla ven. V takových chvílích mohou přijít detoxikační projevy.

Žádné škatulky

Škála detoxikačních projevů je opravdu široká. Nelze je zaškatulkovat ani uzavřít do ucelených skupin, které by se vztahovaly k jednotlivým zdravotním obtížím. Detoxikační přípravky nejsou antibiotika. Kúra musí být v případě jakéhokoli zdravotního problému především komplexní. Vždyť i problém samotný sestává vždy hned z několika příčin a faktorů. Má-li někdo astma způsobené toxickým zatížením plic, průdušek, mozku nebo třeba střev, nemůžeme dopředu stanovit, zda jeho detoxikační projevy budou zahrnovat dočasné zhoršení astmatu, výsev ekzému, krátkodobý kašel nebo třeba nesnesitelnou únavu. Na rozdíl od varovných nežádoucích účinků léků jsou ale projevy detoxikace naprosto žádoucí, přirozené a nutno také podotknout, že neškodné!

Běh na dlouhou trať

Každý člověk je originál a jeho imunitní systém pracuje a reaguje trošku jinak. Působením přípravků Joalis ke změnám dochází a někdy bývají velice výrazné. Není divu. Za ty měsíce, ba dokonce roky, během nichž sbíráme toxické zátěže, už je organismus člověka doslova přepnutý na jiný režim. Jakmile se toxiny začnou uvolňovat a odcházet z těla pryč, je to signál, že imunitní systém se navrací zpět do své původní, zdravé a nezatížené podoby.

Právě období uvolňování a vylučování toxinů bývá nejčastějším obdobím výskytu detoxikačních projevů. Někdy se objeví během prvních pár dnů, jindy třeba až po týdnech nebo měsících – vše záleží na tom, jak rychle imunitní systém zaznamená informace o toxinech a s jakou mírou intenzity je začne zneškodňovat.

Jsou lidé, kteří se detoxikačních projevů děsí. Zejména krátkodobé stavy psychické nepohody jsou tím, co klienty odrazuje nejčastěji. A to je škoda. Detoxikace je běh na dlouhou trať, a kdo se do ní jednou pustí, měl by vytrvat. Výsledek se i přes všechny možné dočasné překážky dostaví.

Autor: roš vytisknout

Vaše názory

Přidat svůj názor

Created by ArtWeby | Powered by ArtCMS